| Blahoželáme! | Bardejov 

Dochádzkové systémy

Spoločnosť Proxis, spol. s r.o. ponúka realizáciu dochádzkových systémov prispôsobenú pre vaše potreby. Poskytujeme zariadenia spoločnosti GRANDING, a to dochádzkové dochsystem1systémy s autentifikáciou pomocou biometrie (prsta/tváre) alebo čipovej karty. Náš dochádzkový systém vám pomôže odhaliť falšovanie dochádzky, dochsystem4zložité zapisovanie a evidenciu. Zároveň získate kvalitný a ľahko ovládateľný dochádzkový systém so zaškolením obsluhy a nastavenia. Na základe snímania scanu tváre alebo odtlačku prsta vám pomôžeme odstrániť strach z podvodov, zo straty karty a pod.

 

Evidencia dochádzky

Našim dochádzkovým systémom vám poskytneme kompletný prehľad o dochádzke vašich zamestnancov, kompletný prehľad o odpracovanej dobe, nadčasoch, príplatkoch, dovolenkách, pracovných cestách, PN-kách, návštevách lekára, ako aj oneskorených príchodoch do práce a dodržiavania prestávok...

Prístupový systém na povolenie/zakázanie prístupu

dochsystem2dochsystem3Náš dochádzkový systém môže povoliť alebo zakázať vstup jednotlivým zamestnancom v určitých časoch, dňoch alebo do určitých priestorov, pretože dodávame aj systémy, ktoré dokážu ovládať elektrické zámky dverí a iné vstupné zariadenia.

Pri záujme a pre viac info nás neváhajte kontaktovať.

Prístupový systém na povolenie/zakázanie prístupu